Tichá Zdena
Tichá Zdena | Serafin byliny

Tichá Zdena

odbornice na přírodní léčbu

775287542
Napsat e-mail
Zavolat

,,Bylinky“ Jejich neskutečná síla, vůně, energie a účinky mě uchvátily už od mala.

Čtením herbářů, studiem bylin, fytoterapie, mě moje cesta a láska k nim zůstala. Ráda předávám zkušenosti o jejich síle, energii i regeneraci a to jak na těle, mysli tak i na duši. Moje poradna je založena na snaze pomoci Vám k vyladění přirozeného zdraví, pohody a celého vašeho Já. Pro mě je bylinkovou lékárnou příroda. A za to jí děkuji.
Přejít na osobní web Zdeny

Jak se se mnou můžete spojit?

Osobní setkání

Přímo se objednat do některé z poraden a osobně mne navštivte.
NejenBylinky | Serafin byliny

NejenBylinky

Kotíkova 286,Nová Paka
Rezervovat termín
Andělská apatyka Serafin v Praze | Serafin byliny

Andělská apatyka Serafin v Praze

Šafaříkova 16, 120 00 Praha, Česko
Rezervovat termín
JO-BIO | Serafin byliny

JO-BIO

Železná 249/12,Liberec 1
Rezervovat termín

Prostřednictvím e-mailu

Tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.
Napsat e-mail

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.