Skrze odbornost vás provedeme cestou k uzdravení | Serafin byliny
Poradenství

Skrze odbornost vás provedeme cestou k uzdravení

Využijte našich osobních poraden po celé České republice nebo si domluvte poradenství online

Vyberte poradce
Táňa Jilemnická
Eliška Vykysalá
Barbora Harvišová
Tichá Zdena
Aneta Benediktová
Hana von Jarolim
Rostliny a byliny jsou víc, než se zdá. Jsou zde s námi od pradávna. Promlouvají k nám, pomáhají nám a umí nás léčit. Je pouze na nás samotných, jestli je vyslyšíme.

Účelem poradenství je nalézt příčinu zdravotních problémů

Jsme vašimi průvodci v přírodní léčbě. Vaše tělo nám prozradí, jaké byliny, rostliny či houby vám pomohou na cestě uzdravení těla i mysli.

Obraťte se s důvěrou na nás…

Ruku v ruce s odborností a pochopením ukazujeme cestu nejstaršího lékaře na světě, a to přírody. Na základě osobního rozhovoru a měření či fotografie očí doporučujeme ucelenou bylinnou kůru včetně úpravy životního stylu.
Všechny poradkyně absolvovaly celou řadu kurzů zaměřených na fytoterapii a zdravý životní styl. Absolvovaly několik týdnů učení s naší hlavní odbornicí paní Anetou Benediktovou. Ve svém vzdělávání stále pokračují…
Celková cena osobního poradenství: 550 Kč
Při rezervaci termínu hradíte zálohu: 350 Kč
Doplatek na místě: 200 Kč
Včely | Serafin byliny
Aneta Benediktová | Serafin byliny
Aneta Benediktová

Velkou část roku jsem v zahraničí, zejména v Mexiku a Peru, kde pracuji se svými klienty formou meditací a přírodních rituálů.

V době mého pobytu v zahraničí budu běžně poskytovat poradenství on-line. Jak to funguje zde

Také mi můžete nahrávat zprávy na whatsapp s udáním jména, věku, obtíží a léků, které užíváte. Odpovím vám pak doporučení bylinné léčby. Je to nejjednodušší způsob jak mě kontaktovat s vašimi zdravotními problémy

Můžete i využít zprávy přes email: poradna@serafinbyliny.cz

Jsem garantem odbornosti a odborného poradenství ve firmě Serafin.
Serafíni jsou poslové světla a naděje! Stejně jako příroda a byliny. Vyfotím vaše oči a pomocí metody zvané irisdiagnostika navrhnu jaké přírodní prostředky udělají vašemu tělu dobře, a jak společně zvládneme vaše bolístky těla i duše.
Více o Anetě
Barbora Harvišová | Serafin byliny
Barbora Harvišová
Mé poradenství je založeno na pochopení rovnováhy mezi fyzickým tělem, myslí a duší klienta.
K pochopení tělesné konstituce využívám irisdiagnostiku a orgánový scener. Pak nastavím bylinnou léčbu a další úpravy v životě klienta. Pracuji vždy s láskou a pochopením.
Více o Barboře
Hana von Jarolim | Serafin byliny
Hana von Jarolim
Bylinkami se lidé léčí od nepaměti.
Zkušenosti s jejich účinky se předávají z generaci na generaci. Já bylinkám věřím a taky věřím tomu, že vám takto mohu pomoci.Studovala jsem 3 roky na akademii alternativní medicíny a absolvovala různé odborné kurzy. Prošla jsem intenzivním kurzem u společnosti Serafin a odborné poradenství poskytuji již několik let.
Více o Haně
Táňa Jilemnická | Serafin byliny
Táňa Jilemnická
Léčba nebo snad ještě lépe prevence pomocí bylin je dnes ještě aktuálnější, než tomu bylo kdy dříve.
Při našem setkání určíme pomocí orgánového skeneru na čem společně zapracujeme. Pokud Vás problém trápí delší dobu, možná i roky, bude třeba trpělivosti, a především odhodlání ke změně. Ode mě můžete očekávat odbornou pomoc a podporu na společné cestě za Vaším zdravím.
Více o Táně
Eliška Vykysalá | Serafin byliny
Eliška Vykysalá
+420 606 622 059
Bylinky jsou člověku tou nejbližší léčbou.
Věřím, že pomocí alternativní léčby lze pomoci u mnoha zdravotních neduhů, které člověka trápí. Pro přesné pochopení nerovnováh v těle využívám orgánový skener. Následně nastavím bylinnou léčbu a s klientem zapracujeme na potřebných změnách životního stylu, aby se cítil co nejlépe.
Více o Elišce
Tichá Zdena | Serafin byliny
Tichá Zdena
,,Bylinky“ Jejich neskutečná síla, vůně, energie a účinky mě uchvátily už od mala.
Čtením herbářů, studiem bylin, fytoterapie, mě moje cesta a láska k nim zůstala. Ráda předávám zkušenosti o jejich síle, energii i regeneraci a to jak na těle, mysli tak i na duši. Moje poradna je založena na snaze pomoci Vám k vyladění přirozeného zdraví, pohody a celého vašeho Já. Pro mě je bylinkovou lékárnou příroda. A za to jí děkuji.
Více o Zdeně
Co to je Irisdiagnostika
Diagnostika z oční duhovky neboli irisdiagnostika spočívá v diagnostikování celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének a teček, které se nacházejí v oční duhovce. Irisdiagnostika je naprosto ekzaktní metoda, která je v zahraničí běžně používána holistickými lékaři a jako obor se studuje na institutech, které vychovávají holistické lékaře.
Více o irisdiagnostice
Jak pracuje orgánový skener?
Jedná se o speciální přístroj, který využívá přirozeného biomagnetického vyzařování buněk lidského těla. Kondiční orgánový skener je přístroj, který v průběhu 1 minuty neinvazivního měření pomocí dvoupólové sondy získá informace z vašeho těla.
Více o orgánovém skeneru
Messenger | Serafin byliny

Poradenství v Messengeru

Pod vedením paní Benediktové vzniknul na našem Facebook Messengeru chatbot, který vám pomůže doporučit kúru na nejfrekventovanější neduhy.
Začít
Po kliknutí na tlačítko začít se Vám otevře Facebook Messenger

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.