Táňa Jilemnická
Táňa Jilemnická | Serafin byliny

Táňa Jilemnická

odbornice na přírodní léčbu

+420 733 755 723
Napsat e-mail
Zavolat

Léčba nebo snad ještě lépe prevence pomocí bylin je dnes ještě aktuálnější, než tomu bylo kdy dříve.

Při našem setkání určíme pomocí orgánového skeneru na čem společně zapracujeme. Pokud Vás problém trápí delší dobu, možná i roky, bude třeba trpělivosti, a především odhodlání ke změně. Ode mě můžete očekávat odbornou pomoc a podporu na společné cestě za Vaším zdravím.

Jak se se mnou můžete spojit?

Osobní setkání

Přímo se objednat do některé z poraden a osobně mne navštivte.
JO-BIO | Serafin byliny

JO-BIO

Železná 249/12,Liberec 1
Rezervovat termín
Slunečnice | Serafin byliny

Slunečnice

Na Hradbách 152,Kolín 2
Rezervovat termín
Slunečnice | Serafin byliny

Slunečnice

Palackého 194/7,Poděbrady 1
Rezervovat termín
Zdravá výživa | Serafin byliny

Zdravá výživa

Nám. E. Beneše 2662,Česká Lípa 1
Rezervovat termín
Zdravá výživa Jeřabinka | Serafin byliny

Zdravá výživa Jeřabinka

Palackého 109,Dvůr Králové nad Labem
Rezervovat termín
U Sluníčka | Serafin byliny

U Sluníčka

Václavské nám. 1,Lovosice
Rezervovat termín

Prostřednictvím e-mailu

Tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.
Napsat e-mail

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.