Hana von Jarolim
Hana von Jarolim | Serafin byliny

Hana von Jarolim

odbornice na přírodní léčbu

+420 732 484 335
Napsat e-mail
Zavolat

Bylinkami se lidé léčí od nepaměti.

Zkušenosti s jejich účinky se předávají z generaci na generaci. Já bylinkám věřím a taky věřím tomu, že vám takto mohu pomoci.Studovala jsem 3 roky na akademii alternativní medicíny a absolvovala různé odborné kurzy. Prošla jsem intenzivním kurzem u společnosti Serafin a odborné poradenství poskytuji již několik let.

Jak se se mnou můžete spojit?

Osobní setkání

Přímo se objednat do některé z poraden a osobně mne navštivte.
Rozmarýnka | Serafin byliny

Rozmarýnka

Žižkova 1550,Humpolec
Rezervovat termín
Jihlaváček | Serafin byliny

Jihlaváček

Komenského 1336/4,Jihlava 1
Rezervovat termín
Andělský obchod | Serafin byliny

Andělský obchod

Havlíčkova 1603,Otrokovice 2
Rezervovat termín
Bylinka u Gity | Serafin byliny

Bylinka u Gity

Náměstí Republiky 148/15,Žďár nad Sázavou 1
Rezervovat termín
Adriné s light | Serafin byliny

Adriné s light

Nádražní 46, 580 01 Havlíčkův Brod-Havlíčkův Brod 1, Česko
Rezervovat termín
Andělská apatyka Serafin ve Vyškově | Serafin byliny

Andělská apatyka Serafin ve Vyškově

Dukelská 120, Vyškov-Předměstí, 682 01 Vyškov, Česko
Rezervovat termín

Prostřednictvím e-mailu

Tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.
Napsat e-mail

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.