Eliška Vykysalá
Eliška Vykysalá | Serafin byliny

Eliška Vykysalá

odbornice na přírodní léčbu

+420 606 622 059
Napsat e-mail
Zavolat

Bylinky jsou člověku tou nejbližší léčbou.

Věřím, že pomocí alternativní léčby lze pomoci u mnoha zdravotních neduhů, které člověka trápí. Pro přesné pochopení nerovnováh v těle využívám orgánový skener. Následně nastavím bylinnou léčbu a s klientem zapracujeme na potřebných změnách životního stylu, aby se cítil co nejlépe.

Jak se se mnou můžete spojit?

Osobní setkání

Přímo se objednat do některé z poraden a osobně mne navštivte.
Čaje u Plzeňské brány | Serafin byliny

Čaje u Plzeňské brány

Ulice míru 21,Rokycany
Rezervovat termín
Eliška Vykysalá | Serafin byliny

Eliška Vykysalá

2, Pivovarská 85, 266 01 Beroun-Beroun 1, Česko
Rezervovat termín
Apatyka Pampeliška | Serafin byliny

Apatyka Pampeliška

Československých legií 116,Klatovy
Rezervovat termín
Vše pro zdraví | Serafin byliny

Vše pro zdraví

Makovského 1144,Praha 618
Rezervovat termín

Prostřednictvím e-mailu

Tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.
Napsat e-mail

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.