Aneta Benediktová
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Jsem garantem odbornosti a odborného poradenství ve firmě Serafin.

Serafíni jsou poslové světla a naděje! Stejně jako příroda a byliny. Vyfotím vaše oči a pomocí metody zvané irisdiagnostika navrhnu jaké přírodní prostředky udělají vašemu tělu dobře, a jak společně zvládneme vaše bolístky těla i duše.
Přejít na osobní web Anety

Jak se se mnou můžete spojit?

Osobní setkání

Přímo se objednat do některé z poraden a osobně mne navštivte. Na základě irisdiagnostiky a rozhovoru vám navrhnu přesnou přírodní léčbu pro vaše neduhy. Tato forma poradny je nejlepší.
Andělská apatyka Serafin v Sokolově | Serafin byliny

Andělská apatyka Serafin v Sokolově

Malé nám. 2270, 356 01 Sokolov, Česko
Rezervovat termín

On-line

Poradenství on-line je pohodlné, příjemné a kvalitní. Můžete jej využít z každého koutu České republiky i ze zahraničí. Setkáte se se mnou přes obrazovku vašeho PC, můžeme si povídat, poradím vám s vašimi zdravotními problémy. To vše z pohodlí vašeho domova a v době, kdy máte čas a klid, třeba i večer. Přečtěte si o tom, jak on-line poradenství probíhá zde
Rezervovat si termín

Prostřednictvím e-mailu

Tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které momentálně užíváte.
Napsat e-mail

Rady můžete čerpat také na přednáškách a seminářích a z videí na našem kanále

Zobrazit více videí

Podívejte se, co o mě říkají média

video | Serafin bylinyvideo | Serafin bylinyvideo | Serafin bylinyvideo | Serafin byliny

Jak se objednat?

Po kliknutí na tlačítko “Rezervovat si termín” budete přesměrování do našeho rezervačního systému.
Rezervovat si termín
Pro koho je poradna určena?
Odborné poradenství je určené pro všechny, kteří chtějí své zdravotní obtíže řešit přírodní cestou. Nejde o to hned vysadit všechny léky, ale o to, najít pravou příčinu zdravotních obtíží a krok po kroku pomocí přírodních prostředků a úpravy životního stylu problémy řešit. Do poradny mohou přijít lidé všech věkových skupin, u dětí do šesti let doporučujeme před objednáním konzultaci přímo s poradkyní.
Co vás v poradně čeká?
Každá z poradkyň má svůj osobitý a nezaměnitelný styl práce. Jako pomocníky pro první orientaci používá buď orgánový skener nebo iridoskop. Následně je důležité společně hovořit a postupně odhalit základní problémy, které způsobují zdravotní potíže. Závěrem nastaví léčbu. Ta je vždy uceleným souborem bylin, vitamínů a minerálů v konceptu, který společně rychle a efektivně funguje. Součástí léčby je také úprava životního stylu. Po stanovené době má klient možnost přijít na kontrolní konzultaci.
Co si vzít s sebou?
Na stanovený termín poradenství se dotavte vždy alespoň deset minut před začátkem. Přínosem pro přesnější měření na orgánovém skeneru je, pokud těsně před měřením nebudete pít kávu a nebudete jíst, nicméně nemusíte být úplně na lačno.
Jestliže užíváte nějaké léky vemte s sebou jejich seznam, ideálně příbalové letáky. Pokud máte k dispozici nějaká lékařská vyšetření, laboratotní testy, tak je vezměte také.