Květiny | Serafin byliny
Náš tým

Náš tým

Nejdůležitějším stavebním kamenem naší práce je tým odborníků, kteří za Serafinem pevně stojí.
Tým | Serafin byliny

Seznamte se

Petr Gasparik

jednatel společnosti
Petr Gasparik | Serafin byliny
Zabezpečuje chod celé společnosti a stará se o spokojenost zaměstnanců. Neustále žene společnost dopředu a plánuje její rozvoj. Při jakémkoliv náznaku nemoci má u sebe tinkturu z pupenů lichořeřišnice . Ve svém volném čase nejraději sportuje, závodně hraje florbal a také trénuje mládež. Jezdí na motorce, rád cestuje a ochutnává místní speciality.

Aneta Benediktová

odborná poradkyně
Aneta Benediktová | Serafin byliny
Za všemi recepty čajů a čajových koncentrátů stojí právě ona. Aneta je přední ikona v české irisdiagnostice a přírodní medicíně, které se věnuje již řadu let. Pro firmu zabezpečuje odborné poradenství, určuje nejvhodnější kombinaci produktů pro danou léčbu. Na firemní zahrádce pěstuje neuvěřitelné množství bylinek, které používáme pro výrobu produktů. Je autorkou knihy Přírodní léčba. Ráda se zdokonaluje a vzdělává ve svém oboru. Ve volném čase medituje, sportuje a stará se o zahrádku. Doporučujeme vám číst její velmi zajímavý blog, ve kterém odhaluje některá tajemství a zkušenosti.

Leoš Sitta

obchodní manažer
Leoš Sitta | Serafin byliny
Zabezpečuje spokojenost odběratelů pro oblast Moravy a hledá nové příležitosti pro odbyt. Rád vymýšlí nové projekty a zlepšováky. Také rád komunikuje s lidmi, a proto je mu práce vlastní. Bylinné čaje mu nejvíce chutnají se lžičkou medu. Nejvíce času věnuje své rodině, rád jezdí na kole a pochutná si na dobrém jídle.

Martin Ovčačík

jednatel slovenské pobočky Serafin
Martin Ovčačík | Serafin byliny
Martin je jednatelem slovenské pobočky Serafin, kde se ze sídla v Čadci pečlivě stará o její chod. Pracuje ale také s odběrateli Serafinu na Moravě. Je velmi pracovitý, rád komunikuje s lidmi a přináší nové nápady. Práce je někdy náročná a průběžné užívání koncentrátu Stres a vyčerpání neuškodí! Martin se rád ve volném čase věnuje své rodině. Mezi jeho koníčky patří sport a cestování.

Markéta Gossová

produktová ředitelka & ředitelka pro export
Markéta Gossová | Serafin byliny
Markéta dbá o kvalitu stávajících produktů a vývoj produktů nových. Sleduje vývoj legislativy, možnosti a novinky. Má na starost také export, a to jak naše stávající partnery, tak hledání nových možností. Nejvíce ji teď vedle Serafinu zaměstnává péče o malou dceru, dokáže si ale najít čas i na svá hobby – studium cizích jazyků, četbu, tvoření, veršování, zahradu a cestování. Jelikož chce je velmi aktivní a k tomu perfekcionistka, občas jí přijde vhod čajový koncentrát Stres a vyčerpání nebo kapsle Cordyceps.

Marcela Váchová

vedoucí účetního oddělení
Marcela Váchová | Serafin byliny
Vždy dobře naladěná a společenská Marcela vede účetnictví celé firmy a také komunikuje s institucemi a úřady. Baví ji práce s čísly a líbí se jí skládat části do kompletního celku, z něhož je vidět výsledek. Je velice komunikativní, vstřícná a dokáže si rychle se vším poradit. Volný čas tráví ráda se svou rodinou, věnuje se turistice, jízdě na kole, ráda čte a posedí s přáteli. Její oblíbené zvíře je slon. Při sebemenších známkách nachlazení používá tinkturu z bylin Grep a IMUNOfungin BIO.

Romana Potěšilová Vlková

projektová manažerka
Romana Potěšilová Vlková | Serafin byliny
V Serafinu má na starosti nejrůznější projekty, ale ráda vypomůže i s administrativou.Baví ji lidi a příběhy, proto ráda čte knížky a kouká na filmy. S chutí vyrazí někam na cesty, zajde si do galerie nebo do kavárny. Její velkou zálibou je český jazyk, slovní hříčky a přesmyčky. Z produktů Serafinu ji zaujala Dračí krev a sirup Multiserafin.

Lucie Brytkova

asistentka jednatele, mediální oddělení
Lucie Brytkova | Serafin byliny
Lucie se podílí se na mediálních procesech Serafinu. Vytváří a píše náš časopis Andělské listy. Má na starost péči o německé zákazníky a vyřizování zahraničních i tuzemských objednávek. Baví ji cestování po českých hradech, zámcích a muzeích.Její velkou vášní je hudba a tanec, který dříve i vyučovala. Baví ji interiérový design a psychologie. Dělá jí radost pomáhat druhým. Z produktů Searfinu sází na čajový koncentrát Překyselení, IMUNOfungin BIO a bylinný čaj Průdušky.

Lucie Rulfová

vedoucí výroby
Lucie Rulfová | Serafin byliny
Lucie společně s týmem kolegyň zajišťuje výrobu všech produktů Serafinu. Má na starost vše od plánování výroby, přes zajištění materiálu, nákupy, až po kontakt s našimi partnery, pro které zajišťujeme zakázkovou výrobu. Ráda si tak po práci vyrazí ven se svými dvěma psy, aby si vyčistila hlavu. Ráda navštěvuje zříceniny a rozhledny a doma si pak pustí nějaký mysteriózní film nebo horor. Preferuje šedou barvu a pochutná si na jídle japonské kuchyně. Jejím snem je žít v domečku u lesa, kde bude obklopena přírodou.

Veronika Abrhámová

vedoucí expedice
Veronika Abrhámová  | Serafin byliny
Veronika se stará o hladké fungování expedice a také pečuje o naše zákazníky. Kromě toho pomáhá i s úpravami webových stránek. Na své práci oceňuje hlavně její různorodost a baví ji organizace. Nerada o sobě cokoli říká, ale i tak na ni můžeme prozradit, že miluje psy, užívá si venčení, také ráda sportuje a sleduje tenis. Její velkou zálibou je vaření, experimentuje s novými recepty a sbírá nejrůznější kuchařky. A co patří mezi oblíbené produkty vedoucí expedice? Určitě kapsle Hořčík+B6 a čaj Restart.

Petra Gubišová

Pracovnice zákaznického centra
Petra Gubišová | Serafin byliny
Komunikativní a přátelská Petra se věnuje zákaznické péči a vaší spokojenosti. Dlouhodobě se zabývá aromaterapií, přírodní kosmetikou a proniká i do nauk tradiční čínské medicíny. Vše jí dává smysl v propojení s rytmy přírody pomocí bylinek, vůní i zdravého jídla, které ráda vaří. S rodinou ráda vyráží na toulky naší přírodou a také cestuje po řeckých ostrovech. Tělu dodává energii při cyklistice a čchi kungu. Relaxuje četbou, poslechem hudby nebo v čajovně v kruhu žen s otevřeným srdcem. Skvělou zkušenost má s tinkturami Gotu kola a Dračí krev.

Jana Olbrichová

fakturantka
Jana Olbrichová | Serafin byliny
Jana je výjimečně hodný a ochotný člověk. Pomáhá zvládat nápor práce na ekonomickém oddělení a jelikož několik let pracovala ve výrobě, zastupuje v okamžicích nepřítomnosti i vedoucí výroby. Je ochotná se stále učit nové věci a má ráda turistiku, sluníčko a moře. Její oblíbenou zemí je Španělsko a také ji baví řídit auto. Pro Serafin nadchla i svou hudebně velmi nadanou dceru, která sní o tom, že u nás bude jednou také pracovat. Jakmile kdokoli v její rodině onemocní, ihned sáhne po čaji Čistý krk.

Pavlína Ederová

pracovnice v expedici & zástupkyně vedoucí expedice
Pavlína Ederová | Serafin byliny
Patří k zaměstnancům, kteří jsou v Serafinu nejdéle. Není proto divu, že právě ona zastupuje vedoucí expedice v době nepřítomnosti. Na práci ji baví vše, od přípravy zásilek až po telefonování se zákazníky. Je velmi ochotná, přívětivá a manuálně zručná, což je plusem pro rychlé zabalení balíčku! Ráda pracuje na zahradě, tráví čas s rodinou a dvěma pejsky a vyrábí nádherné stromečky z drátků. Má ráda českou kuchyni a ze serafinských produktů by doporučila tinkturu z pupenů Třezalka a čajový koncentrát Překyselení.

Petra Kopičková

pracovnice v expedici
Petra Kopičková | Serafin byliny
Petra se stará o odbavování jednotlivých objednávek, na její práci ji baví vše od přijetí objednávek po finální odeslání. Ve volném čase se věnuje hlavně své rodině a třem dětem. Ráda si zvelebuje zahrádku, kde se schází s rodinou na grilování. Má v oblibě cestování, turistiku, sport a nepohrdne ani odpočinkem u pěkného filmu. Na ideální dovolenou by se vypravila někam k moři do tepla. A jejím snem je mít vlastní domeček. Velmi dobré zkušenosti má a bylinnými čaji Močový měchýř a Ledviny ženy.

Romana Hlavsová

kvalitářka a pracovnice ve výrobě
Romana Hlavsová | Serafin byliny
Zastřešuje výrobu tinktur a vedle výroby tráví čas i u počítače – zodpovídá totiž za plánování výroby a sklad. Zajišťuje zkrátka, aby to všechno ve výrobě prakticky běželo podle plánu. Není divu, že občas ráda sáhne po čaji Antistres. Práci s bylinami měla vždy ráda, stejně jako miluje přírodu. Není dne, kdy by nevyrazila ven a to nejen po zemském povrchu – věnuje se totiž i speleologii. A když už je doma, tak čte alespoň ráda knihy o horách. Jejím snem je podívat se do Mexika, má ráda psy a modrou barvu.

Jan Šafránek

technik a pracovník ve výrobě
Jan Šafránek | Serafin byliny
Jeden z mála mužů v Serafinu, který se stará o údržbu všech výrobních strojů tak, aby vše klapalo a výroba probíhala plynule. Také se věnuje výrobě kapslí, neboť plnička a „počítačka“ kapslí vyžadují velmi přesné nastavení. Často vypomůže i jako řidič dodávky a jako správný gentleman pomáhá kolegyním se zvedáním těžších předmětů. Od 15 let hraje florbal na postu bránícího útočníka. Rád leze na stěně nebo ferratách a posiluje. Věnuje se hře na kytaru a stále se v tom zdokonaluje. Jeho snem je mít vlastní firmu na výrobu industriálního nábytku.

Dagmar Papežová

pracovnice ve výrobě
Dagmar Papežová | Serafin byliny
Dáša patří ve výrobě k pracovníkům s mnohaletou zkušeností. Podílí se hlavně na výrobě čajů a kapslí. Je to pohodářka a ráda se směje. Vypadá, jako by si s ničím nedělala starosti a umí úžasně odlehčit atmosféru. Ve volných chvílích si dobíjí energii odpočinkem na gauči. A jakmile si dobije baterky, vrhne se do kuchyně, protože ráda peče a zkouší nové recepty. Má totiž nejen vyvinutý čich, ale i mlsný jazýček. Co ale nesnáší, jsou kopce – hlavně ty, co musí v rámci našich teambuildingů vyšlapat.

Jana Löbelová

pracovnice ve výrobě
Jana Löbelová | Serafin byliny
Jana je v Serafinu ze všech zaměstnanců nejdéle. Po celou dobu pracuje ve výrobě, takže ji má už úplně v malíčku. Na starosti má zejména výrobu čajů. Také zajišťuje dodávku zboží pro naši slovenskou společnost. Je velice nenápadná, zásadně se odmítá nechat fotit a je neuvěřitelně hodná. O to víc člověka překvapí, že je to pořádná rockerka! Ráda tráví čas se svou rodinou. Nemá ráda letní horka, naopak je typický severský typ - miluje hory, sníh a zimu. Nejraději vyráží do Alp na túry a v zimě ráda lyžuje.

Michaela Horáková

pracovnice ve výrobě
Michaela Horáková | Serafin byliny
Michaela patří k pracovně nejmladším členům týmu ve výrobě, což ale rozhodně nepoznáte na první pohled, protože se velmi rychle učí všechno nové a nadšené přistupuje k čemukoli, co dělá. Primárně se věnuje výrobě tinktur. Také se věnuje pěstování orchidejí, má jich doma několik a různé typy. Samozřejmě nezanedbává ani svého syna a rodinu, s nimiž ráda vyráží na procházky do přírody. Kromě toho ji těší pečení a zkoušení nových a zdravých receptů. Sní o domečku někde na samotě u lesa nebo o exotické dovolené třeba na Maledivách.

Zdeňka Hauerová

úklid a výpomoc ve výrobě
Zdeňka Hauerová | Serafin byliny
Zdeňka je připravena pomoci tam, kde je to zapotřebí. Především se stará, abychom to měli na firmě pěkné a čisté, ale když je zapotřebí, podá pomocnou ruku i ve výrobě u tinktur. Ve volném čaje žije hlavně zahradou, svými dětmi a výlety. Ráda vyrazí i do zahraničí k moři, třeba do Chorvatska. Pro zaměstnání v Serafinu má ideální oblíbenou barvu - fialovou, neboť tou je u nás obklopena. A také ráda sleduje komedie. Moc si pochvaluje Dětský sirup a také všechny Serafínské čaje.

Věra Doubková

pracovnice ve výrobě
Věra Doubková | Serafin byliny
Věra má na starosti výrobu i míchání směsí do čajů a kapslí. Ve volném čase ráda peče a zdobí perníčky. Z kuchyně pak vyráží rovnou do přírody. Vedle tradičního rybaření a houbaření se tam věnuje neobvyklé zábavě - procházkám s detektorem kovů, rýžovací pánví nebo geologickým kladívkem. Není se co divit, že jejím velkým snem je najít poklad. Favoritem mezi serafinskými produkty je pro ni tinktura z lichořeřišnice.

Ludmila Malá

pracovnice ve výrobě
Ludmila Malá | Serafin byliny
Lída se podílí na výrobě tinktur, etiketování a balení produktů. Také sbírá pupeny a nakládá je do nálevu. To je její oblíbená část výrobního procesu, připadá si, jako by připravovala tajemný lektvar. Spolu s manželem objevuje českou přírodu a nevyhýbá se ani nočním procházkám. Ráda čte, poslouchá audioknihy a samu sebe označuje za filmoholika. K lidem je vždy milá a vlídná, často se směje a nezkazí žádnou legraci. Při jakémkoli zánětu sáhne po tinktuře z lichořeřišnice.

Martina Palánová

vedoucí Andělské apatyky v Praze
Martina Palánová | Serafin byliny
Martinu přivedl do Serafinu zájem o bylinky a radost, že může pomáhat druhým. Na své práci miluje právě energii bylin, koncept Serafinu a těší ji pozitivní zpětná vazba od zákazníků. Ráda jezdí na kole a vyráží na výlety do přírody či na různá energeticky nabitá místa. Miluje jižní Čechy, zajímá se o historii a ráda čte. Ráda také cestuje do míst, kde se může prohřát u moře a zároveň tam pozná něco z historie - třeba v Řecku nebo Itálii. Ráda pije čaje, zejména bylinkové od Serafinu a pochvaluje si jejich chuť.

Jana Dvořáková

vedoucí Andělské apatyky v Ostravě
Jana Dvořáková | Serafin byliny
Jana do apatyky chodí s radostým úsměvem a jelikož bylinky opravdu miluje a jsou její každodenností, s oblibou říká, že nechodí 'do práce'. Nejvíce ji potěšíte zpětnou vazbou, pak jí vše dává smysl. Duševní rozvoj, jóga, knihy a cestování jí vyplňují volné chvíle. Její sen je navštívit Japonsko, ochutnat zde svou oblíbenou asijskou kuchyni, kterou si připravuje i doma. Skvělá zkušenost s celou řadou serafinských produktů je pro ni zároveň velkou motivací – mezi oblíbené patří např. Imunofungin nebo čaj Restart.

Veronika Švábová

vedoucí Andělské apatyky v Českých Budějovicích
Veronika Švábová | Serafin byliny
Veronika má na starosti naši apatyku v Českých Budějovicích. Po zkušenostech z velkých nákupních center si užívá její klid a atmosféru. Je ve znamení vah a proto je pro ni v životě velmi důležitá rovnováha. Relaxuje u četby a často také vyráží ven, ať už na kolo nebo za turistikou. Kromě přírody a kulturních památek ráda navštěvuje i kostely, především pro jejich klid. Potěší ji i návštěva divadla, ať už se vydá na balet nebo činohru. Čím je ale opravdu výjimečná, je její domácí mazlíček – pavouk. Obdivuje také hady. A pavouka má i vytetovaného na noze pro štěstí.

Marie Lejbová

vedoucí Andělské apatyky v Sokolově
Marie Lejbová | Serafin byliny
Marii potkáte v naší kamenné prodejně v Sokolově. Velmi ji těší práce s lidmi, zvlášť když i oni přicházejí s úsměvem a dobrou náladou. Po práci ráda chodí na procházky se psem, tráví čas s rodinou a po návratu si pak doma čte historické romány a detektivky. Její oblíbenou barvou je zelená, modrá a fialová. Má ráda psy a koně a také je pro každou legraci. Mezi její favority v Serafinu patří kapsle Pohoda, Reishi a tinktura ze směsi pupenů Trávicí směs.

Blanka Nejedlíková

vedoucí Andělské apatyky ve Vyškově
Blanka Nejedlíková | Serafin byliny
Blanka je vedoucí naší vyškovské apatyky. Vždy se snaží co nejlépe poradit svým zákazníkům a vytvořit v apatyce příjemnou atmosféru. Mezi její koníčky patří in-line brusle, jóga a hokej. Volný čas ráda věnuje svým dětem, čtení knih a cestování.S oblibou uvaří něco z asijské kuchyně. Jejím snem je zrušení akvárií po celém světě a vypuštění všech delfínů a kosatek do jejich přirozeného prostředí. Oblíbený produkt Serafinu je pro ni IMUNOfungin BIO a čaj Hepčí.

Kateřina Mrzílková

vedoucí Andělské apatyky v Karlových Varech
Kateřina Mrzílková | Serafin byliny
Káťa se stará o naši karlovarskou Apatyku. Je to člověk na svém místě, protože příroda a přírodní produkty tvoří důležitou součást jejího života. Do přírody ráda chodí a ráda ji i fotografuje. Vedle toho se stará o svou zahradu, a hlavně se věnuje včelám, které sama chová. V budoucnu by chtěla vytvořit ze své zahrady a luk přírodní park se včelím domkem a věnovat se výrobě drobných včelích produktů.Dlouhodobě se také zajímá o geopatogenní zóny a jejich vliv na náš život. Ráda používá tinkturu Dobromysl, čaj Restart a Jitrocelový sirup.

Ľubomír Butko

obchodní zástupce pro Čechy
Ľubomír Butko | Serafin byliny
Ľubomír je zkušený obchodní zástupce, který se stará o naše odběratele. Na starost má oblast Čech, kde naše partnery pravidelně navštěvuje, informuje je o novinkách a pomáhá jim, s čím je potřeba. K jeho zájmům patří studium emocionální inteligence, hraní tenisu, ale také rád si odpočine při různých formách wellness. Je opravdový gurmán a pochutná si na dobrém jídle. Mezi jeho nejoblíbenější produkty Serafinu patří především tinktura z pupenů Lichořeřišnice a čaj Odkyselení organismu.

Milada Válková

brigádnice ve výrobě a v apatyce
Milada Válková | Serafin byliny
Milada míchá směsi bylin i extraktů pro výrobu čajů a kapslí a také balí čaje. Kromě toho neváhá jet ze Sokolova až do Prahy, aby vypomohla v Andělské apatyce, když má Martina dovolenou. Je ráda na čerstvém vzduchu, ať už na kole, chodí po horách anebo pracuje na zahradě. A po takovém výkonu jí přijde vhod pohoda při grilování. Ideální dovolenou pro ni představuje kombinace hor a moře. Ze Serafinu ráda používá především kapsle Hořčík + B6 a bylinnou tinkturu Jinan.

Eva Csipková

brigádnice ve výrobě
Eva Csipková | Serafin byliny
Eva je sice už v důchodu, ale čiší z ní tolik energie, že byste to do ní vůbec neřekli. Balení a výroba čajů ji těší a pochvaluje si i kolektiv. Proto k nám chodí ráda a pravidelně, přináší dobrou náladu a je pro výrobu velkou pomocí. Ráda jezdí na kole, zkouší nové recepty nebo poslouchá hudbu. Také ráda mlsá a má slabost pro karamel – třeba karamelové větrníky. Co si chce ještě v životě splnit, je cestování – ideálně se procházet v teple po pobřeží moře. Skvělou zkušenost má s tinkturou Dračí krev a pro Serafin nadchla i svou rodinu – dceři už pravidelně pořizuje Vlasy S.

Potřebujete poradit?