Potřebujete poradit s výběrem? 
+420 739 021 759 (po–pá 8:00–16:30)
Flowers
Náš tým

Náš tým

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi mi nisi, venenatis eu hendrerit non, imperdiet vitae augue.
Team

Seznamte se

Petr Gasparik

jednatel společnosti
Petr Gasparik
Zabezpečuje chod celé společnosti a stará se o spokojenost zaměstnanců. Neustále žene společnost dopředu a plánuje její rozvoj. Při jakémkoliv náznaku nemoci má u sebe tinkturu z pupenů lichořeřišnice . Ve svém volném čase nejraději sportuje, závodně hraje florbal a také trénuje mládež. Jezdí na motorce, rád cestuje a ochutnává místní speciality.

Aneta Benediktová

odborná poradkyně
Aneta Benediktová
Za všemi recepty čajů a čajových koncentrátů stojí právě ona. Aneta je přední ikona v české irisdiagnostice a přírodní medicíně, které se věnuje již řadu let. Pro firmu zabezpečuje odborné poradenství, určuje nejvhodnější kombinaci produktů pro danou léčbu. Na firemní zahrádce pěstuje neuvěřitelné množství bylinek, které používáme pro výrobu produktů. Je autorkou knihy Přírodní léčba. Ráda se zdokonaluje a vzdělává ve svém oboru. Ve volném čase medituje, sportuje a stará se o zahrádku. Doporučujeme vám číst její velmi zajímavý blog, ve kterém odhaluje některá tajemství a zkušenosti.

Leoš Sitta

obchodní manažer
Leoš Sitta
Zabezpečuje spokojenost odběratelů pro oblast Moravy a hledá nové příležitosti pro odbyt. Rád vymýšlí nové projekty a zlepšováky. Také rád komunikuje s lidmi, a proto je mu práce vlastní. Bylinné čaje mu nejvíce chutnají se lžičkou medu. Nejvíce času věnuje své rodině, rád jezdí na kole a pochutná si na dobrém jídle.

Martin Ovčačík

jednatel slovenské pobočky Serafin
Martin Ovčačík
Martin je jednatelem slovenské pobočky Serafin, kde se ze sídla v Čadci pečlivě stará o její chod. Pracuje ale také s odběrateli Serafinu na Moravě. Je velmi pracovitý, rád komunikuje s lidmi a přináší nové nápady. Práce je někdy náročná a průběžné užívání koncentrátu Stres a vyčerpání neuškodí! Martin se rád ve volném čase věnuje své rodině. Mezi jeho koníčky patří sport a cestování.

Potřebujete poradit?