Naše dětská řada bude mít další členy

Naše dětská řada bude mít další členy

01. června 2022

Ke Dni dětí pro vás máme skvělou zprávu a překvapení. A těch překvapení bude hned šest!

Již řadu let se věnujeme výrobě bylinných produktů, od čajů, přes tinktury až po kapsle. Těší nás pozitivní zpětná vazba od zákazníků i od klientů navštěvujících námi nabízené poradenství.

Dlouho jsme ale vnímali potřebu nabídnout bylinky ve vhodné formě i dětem. To vedlo k myšlence vytvořit dětskou řadu bylinných produktů, které nabídnou chutnou a přírodní pomocnou ruku všem ustaraným rodičům a potěší všechny malé andílky. Tuto řadu otevřel Serafínkův dětský sirup a hned se stal naším bestsellerem.

Pozitivní ohlasy jsme slyšeli od našich známých, od zákazníků na prodejnách i jsme je četli na sociálních sítích. A hřály nás u srdce. Věděli jsme, že jdeme správnou cestou a pracovali jsme na vývoji dalších produktů pro dětskou bylinkovou řadu. Více než rok jsme pro vás připravovali dětské čaje andílka Serafínka. Všem klackům naházeným pod nohy jsme se úspěšně vyhnuli nebo je překročili a konečně jdeme do finále.

Již brzy se můžete těšit na dětské čajíky Bříško, Do hajan, Hepčí, Strážníček a Serafínkův čajík. A pokud byste se nemohli rozhodnout, který vyzkoušíte jako první, připravili jsme i Andílkovy bylinky, což je taková ochutnávka ode všech druhů.

A jak se v nich vyznat?

  • Serafínkův čajík – bylinný porcovaný čaj s lahodnou chutí na celodenní popíjení.
  • Do hajan – bylinný porcovaný čaj s bylinkami podporujícími přirozené usínání a relaxaci.
  • Bříško – bylinný porcovaný čaj obsahující bylinky podílející se na přirozeném zažívání.
  • Hepčí – bylinný porcovaný čaj pro chvíle, kdy nemůžete klidně dýchat ani mluvit.
  • Strážníček – bylinný porcovaný čaj pro děti, které potřebují andílkovu ochranu, aby mohly zase běhat venku.
  • Andílkovy bylinky – bylinné porcované čaje, kde najdete na ochutnání několik sáčků ode všech druhů.

Krabičky, přebaly i visačky se již tisknou a ještě vonící novotou je pro Vás již brzy zabalíme a umístíme do našeho e-shopu i kamenných prodejen. Na letní prázdniny tak budete plně vybaveni na všechny možné situace, které mohou vaše malé andílky potkat. :-)

Abyste věděli o dětských čajích hned, jak se dostanou na pulty našich prodejen i do e-shopu, sledujte naše newslettery a sociální sítě. A již teď můžeme také prozradit, že pro děti už máme v plánu další bylinkovou nadílku, na které začínáme usilovně pracovat! :-)

Sdílet
Markéta Gossová | Serafin byliny

Markéta Gossová

autorka
Markéta se věnuje především vývoji nových produktů Serafin a s tím souvisejícím tématům. Nicméně si také ráda odpočine u kreativních činností, jako je třeba psaní článků. To ji vždy obohatí, dozví se při něm něco nového a dává jí to prostor k zamyšlení.

Objevte další témata

Potřebujete poradit?