Co to je Andělská kúra Serafin?

Co to je Andělská kúra Serafin?

28. dubna 2023

Vytvořili jsme pro vás speciální sestavy bylinných přípravků Serafin, které jsou zaměřeny vždy na konkrétní zdravotní problémy. Tyto sestavy jsme nazvali Andělské kúry.

Výrobky pod značkou Serafin nejenom, že skvěle působí jednotlivě, ale dokáží si i vzájemně pomáhat. Jejich správnou kombinací můžeme docílit lepší, účinnější a rychlejší úlevy od obtíží. Celé základní portfolio výrobků pod značkou Serafin bylo a dále je sestavováno tak, aby jednotlivé přípravky mohly fungovat společně, mohly se vzájemně doplňovat a aby při jejich kombinaci docházelo ke zvýšení účinku. S ohledem na tuto skutečnost, a také na to, že se jedná o čistě přírodní výrobky není obav z negativního působení či vzájemných kontraindikací. V současně době většina lidí trpí chronickými, vleklými onemocněními, na které bohužel jeden bylinný čaj či jedna tinktura fungovat nebudou. A tak jsme se opřely o dlouholeté znalosti našeho odborného garanta paní Anety Benediktové a sestavili Andělské kúry, které obsahují léty ověřené kombinace bylin a bylinných přípravků právě z praxe Anety Benediktové.

Jak přípravky užívat?

Pokud kúra obsahuje jeden čaj, tinkturu a kapsle, tak užívejte všechny přípravky zároveň. Vzájemně se jejich účinek podporuje. Pokud kúra obsahuje jeden čajový koncentrát, tinkturu a kapsle, tak užívejte všechny přípravky zároveň. Vzájemně se jejich účinek podporuje. Pokud kúra obsahuje dva bylinné čaje, tak je střídejte po dni. Jeden den pijte dle návodu jeden druh bylinného čaje, druhý den pijte dle návodu druhý druh bylinného čaje. Ostatní obsažené přípravky užívejte pravidelně denně. Účinek přípravků se vzájemně podporuje.

Jak dlouho užívat?

Doporučujeme celou kúru užívat současně, a to minimálně dva měsíce s týdenní pauzou po jenom měsíci. Většina onemocnění, které se řeší mívají chronický charakter, a tak dva měsíce bývají nezbytné. Po této době doporučujeme v léčbě pokračovat ještě s jedním nebo dvěma výrobky z Andělské kúry. Jak pokračovat dál vám rádi sdělíme v rámci našeho odborného poradenství.

Na jak dlouho mi přípravky vystačí?

S ohledem na rozdílný obsah balení jednotlivých přípravků v kúře není možné, aby celá kúra vystačila na celé doporučené období jednoho měsíce. Některé komponenty je nutné v průběhu léčby dokoupit. Celá kůra je sestavena primárně jako doporučení efektivní léčby konkrétního problému, a také je pro vás cenově zvýhodněna. Pokud si nevíte rady se správným výběrem můžete kontaktovat naše odborné poradenství nebo zákaznickou linku.
Sdílet
Aneta Benediktová | Serafin byliny

Aneta Benediktová

odborná poradkyně
Zakladatelka a odborná poradkyně společnosti. Více o ní na www.anetabenediktova.cz
Napsat e-mail

Objevte další témata

Potřebujete poradit?